Najnowsze wiadomości z kraju

Cztery ciała na warszawskiej Woli – podejrzany usłyszał zarzuty potrójnego zabójstwa

W toku śledztwa w sprawie ujawnienia ciał czterech mężczyzn w kamienicy przy ul. Grzybowskiej w Warszawie Andrij S., 34-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty dokonania trzech zabójstw – poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Szymon Banna.

Prokuratura prowadzi śledztwo w związku ze znalezieniem ciał czterech mężczyzn w opuszczonej kamienicy przy ulicy Grzybowskiej na Woli. Zlecono sekcje zwłok. Zatrzymano siedem osób.

Prok. Banna przekazał, że w tej sprawie sześć osób usłyszało zarzuty.

“Andrij S., 34-letni obywatel Ukrainy, usłyszał zarzuty dokonania trzech zabójstw, pozostałe osoby zaś usłyszały zarzuty niezawiadomienia o przestępstwie zabójstwa” – zaznaczył.

Podkreślił, że wobec konieczności zabezpieczenia prawidłowego toku tego śledztwa, prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie wszystkich podejrzanych w tej sprawie.

W opuszczonej kamienicy przy ulicy Grzybowskiej znaleziono ciała czterech mężczyzn. Dwa w niedzielę, kolejne dwa w poniedziałek. Zatrzymano siedem osób, w tym czterech mężczyzn i trzy kobiety, mogących mieć związek ze zdarzeniem. Ciała przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia ich sesji zwłok.

Źródło: PAP Autor: Marta Stańczyk
Fot. PAP/Szymon Pulcyn

Polecane artykuły

0 0

20 osób zginęło w pożarze w parku rozrywki

0 0

Cannes 2024. Znamy zwycięzców

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij