Najnowsze wiadomości z kraju

Czołowe zderzenie busa z ciężarówką. Zmarła kolejna, trzecia osoba

W szpitalu zmarła trzecia osoba poszkodowana w wypadku na drodze krajowej nr 50 na wysokości miejscowości Andrzejów Duranowski koło Sochaczewa (Mazowsze).

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. 9 rano na drodze krajowej nr 50 k. Andrzejowa Duranowskiego. Samochód ciężarowy zderzył się czołowo z busem, którym podróżowały cztery osoby. Trzej pasażerowie busa nie żyją. Dwaj zginęli na miejscu. Trzeci z bardzo poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, jednak nie udało się go uratować.

Kierowca busa również przebywa w szpitalu, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Natomiast prowadzący samochód ciężarowy nie odniósł poważnych obrażeń.

Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie asp. Agnieszka Dzik poinformowała, że badania obu kierowców nie wykazały obecności alkoholu w ich organizmach.

Droga nr 50 na wysokości Andrzejowa Duranowskiego jest zablokowana. Działania prowadzi policja i prokurator.

W ocenie asp. Agnieszki Dzik droga będzie nieprzejezdna jeszcze przynajmniej przez dwie godziny. Zostały wyznaczone objazdy. Jadący drogą nr 50 w kierunku Sochaczewa, w Aleksandrowie w powiecie żyrardowskim powinni skręcić w kierunku Szymanowa i kontynuować podróż drogą krajową nr 92.

Źródło: PAP Autor: PAP
Fot. PAP/KPP w Sochaczewie

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij