Najnowsze wiadomości z kraju

Cóż za wybuch agresji Wałęsy! Zaczął wulgarnie wyzywać internautów, a o. Rydzyka nazwał “sku******em”

Jarosław Wałęsa zamieścił na Twitterze kilka skandalicznych wpisów, w których wulgarnie zaatakował ojca Rydzyka, a także kilku internautów. Poseł Koalicji Obywatelskiej oznajmił też, iż “od dziś nie jest katolikiem”.

Wszystko zaczęło się od wpisu, w którym nazwał dyrektora Radia Maryja “gnidą, którą należy wykluczyć z życia społecznego”. W kolejnym z wpisów z kolei stwierdził, że podczas zabawy z córką miał usłyszeć Tadeusza Rydzyka. “Na tego sku*****na śliny szkoda, a jak go spotkam to dostanie w pysk” – napisał poseł Koalicji Obywatelskiej, który po chwili dodał, iż od dziś “przestaje być członkiem katolickiej wspólnoty”.

To jednak nie koniec, bowiem poseł Koalicji Obywatelskiej wulgarnie reagował również na komentarze internautów, którzy się z nim nie zgadzali. Jednego z nich zaczął wyzywać m.in. od “szmat” czy “ci*t”. Kilku z nich z kolei zaczął nazywać “obrońcami pedofilów” których zapraszał do Gdańska, aby ich pobić. Nie zabrakło też charakterystycznych ośmiu gwiazdek.

https://twitter.com/seecretnamee/status/1336095733079040000

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij