Publicystyka

Cóż za pokaz “kultury” w wykonaniu Sikorskiego! Europoseł KO o człokach KRS: “Oni są pier******ci”

Pomiędzy Maciejem Nawackim, a Arkadiuszem Mularczykiem, członkami Krajowej Rady Sądownictwa, nawiązała się dyskusja na temat sporu dotyczącego weta Polski. Obydwoje są zdania, że kwestia wypłat z unijnego budżetu nie powinna być przedmiotem szantażu politycznego ze względu na straty, jakie Polska poniosła w wyniku działań wojennych. W pewnym momencie do rozmowy włączył się Radosław Sikorski, który wulgarnie wyzwał obydwóch mężczyzn.

-Konsekwencją nierozliczonych wobec Polski zbrodni wojennych, zniszczeń, grabieży i utraconych dla pokoleń Polaków perspektyw rozwojowych jest brak równowagi ekonomicznej w Europie, która dziś jest przedmiotem bezczelnego szantażu politycznego i ekonomicznego – napisał Mularczyk na Twitterze. Z jego wpisem zgodził się sędzia Nawacki, który przyznał, iż  “Poniesione straty wielokrotnie przekraczają jałmużnę, którą otrzymujemy od UE”.

Oni są pier******ci – skomentował z kolei europoseł KO Radosław Sikorski.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij