Najnowsze wiadomości z kraju

Córka premiera Morawieckiego wyszła za mąż. Wśród gości Jarosław Kaczyński

W sobotę córka premiera Mateusza Morawieckiego wyszła za mąż. – Prawdziwa historia ojcowskiej miłości nigdy się nie kończy. Moja zaczęła się, gdy pierwszy raz wziąłem Cię w ramiona – napisał szef rządu z okazji ślubu swojej córki Aleksandry.

Ceremonia ślubna córki premiera Mateusza Morawieckiego i jego żony Iwony odbyła się w sobotę w sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie.

Jak informuje „Super Express”, wybrankiem Aleksandry jest Dariusz, który od wielu lat „był obecny w jej rodzinnym domu, gdzie m.in. pomagał swej przyszłej małżonce przygotować się do rozszerzonej matury z matematyki”.

Przyjęcie weselne odbyło się w jednej z warszawskich sal, a wzięło w nim udział 150 osób. Wśród gości znalazł się m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Z okazji ślubu swojej córki Aleksandry, ojciec panny młodej zamieścił w mediach społecznościowych okolicznościowy wpis, opatrzony zdjęciem z weselnego przyjęcia.

Prawdziwa historia ojcowskiej miłości nigdy się nie kończy. Moja zaczęła się, gdy pierwszy raz wziąłem Cię w ramion. Dziś z dumą poprowadziłem do Ołtarza – napisał premier Morawiecki.

Córeczko – niech ten nowy etap życia przyniesie Ci wszystko, o czym marzysz. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Kochamy Cię nad życie – dodał.

Pod wpisem szefa polskiego rządu pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami m.in. od polityków.

Gratulacje. Najlepsze życzenia dla Młodej Pary. Dużo miłości i radości – napisał wiceminister funduszy i polityki regionalnej Marcin Horała. Z kolei rzecznik rządu Piotr Müller życzył młodej parze dużo miłości.

Piękna i wzruszająca chwila – napisała wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka. Do wpisu dołączyła zdjęcie, na którym premier prowadzi swoją córkę do ołtarze.

Źródło: stefczyk.info/na podst.SE Autor: MS
Fot. screenshot FB

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij