Rozrywka

Córka Micka Jaggera w areszcie. Drapała i biła policjantów

Córka Micka Jaggera, gwiazdora zespołu The Rolling Stones, ma poważne kłopoty. Hiszpańska policja zatrzymała na Ibizie Jade Jagger, która zaatakowała funkcjonariuszy.

Jak informuje miejscowa policja, Jade Jagger, która zajmuje się projektowaniem biżuterii, została zatrzymana po awanturze w jednym z lokali gastronomicznych. Według relacji mundurowych kobieta „popychała, drapała i biła funkcjonariuszy z patrolu, który stawił się po zgłoszeniu konfliktu w restauracji”.

Lokalne media cytują świadków, według których Jagger miała bronić jednego z klientów lokalu. To właśnie w towarzystwie mężczyzny, który awanturował się najpierw z obsługą, a później z innymi klientami, kobieta zjawiła się w restauracji.

Gdy 51-letnia Brytyjka wraz ze swoim towarzyszem zostali wyproszeni z pomieszczenia, wdali się w kłótnię z funkcjonariuszami, co przerodziło się w bójkę. Media podkreślają, że córka lidera zespołu The Rolling Stones podrapała twarz jednej z policjantek.

Źródło: stefczyk.info/na podst.tvp.info Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij