Rozrywka

Córka byłego prezydenta zastąpi wielką gwiazdę TVN?

Szykuje się wielki powrót do TVN-u? Jak poinformował “Super Express”,wszystko wskazuje na to, że po wakacjach do “Dzień dobry TVN” powróci Aleksandra Kwaśniewska i zastąpi ona Małgorzatę Rozenek-Majdan. Decyzję o rozstaniu Rozenek z “DDTVN”, władze stacji miały podjąć kilkanaście dni temu zaledwie po roku jej obecności w telewizji śniadaniowej.

Rozenek, która od lat jest wielką gwiazdą stacji TVN, nie zdołała podbić serc widzów porannego pasma. Choć wciąż ma wielu fanów, najwyraźniej nie przekonała ich do siebie w tym formacie. Z kolei typowana na jej następczynię Aleksandra Kwaśniewska prowadziła już “DDTVN” 15 lat temu, ale odeszła z niego w atmosferze skandalu. Poszło o obronę jej ojca.

W 2007 Kwaśniewska bez porozumienia z wydawcą, “ze łzami w oczach zaczęła opowiadać, że bardzo kocha ojca i nie może patrzeć, jak jest publicznie upokarzany”:

– Tata wrócił z Filipin z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem. W tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem, już by nie żył – mówiła wówczas na antenie stacji o sytuacji, która cieniem rzuciła się na byłego prezydenta. To wówczas w przestrzeni publicznej pojawiło się drwiące określenie: choroba filipińska.

Właścicielom TVN ta ekspiacja nie była na rękę i podjęto decyzję o rozstaniu się z prowadzącą. Przez wiele lat nie współpracowała z TVN, ale w 2021 roku tryumfalnie powróciła jako prowadząca program “Miasto kobiet”. Teraz wszystko wskazuje na to, że wróci do “Dzień Dobry TVN”. Czy informacje się potwierdzą, dowiemy się wkrótce.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij