Rozrywka

Co ze zdrowiem wielkiej polskiej gwiazdy? Ewa Bem odwołuje kolejne koncerty

Ewa Bem jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Jej przeboje  “Moje serce to jest muzyk”, “Żyj kolorowo”, “Wyszłam za mąż zaraz wracam”, na zawsze zapisały się w historii naszej muzyki. Nic dziwnego, że obdarzona fenomenalnym głosem artystka wciąż przyciąga na koncerty tłumy. Niestety, jej fani będą musieli poczekać na kolejne występy gwiazdy. Piosenkarka odwołała kolejne planowane koncerty. Coraz głośniej mówi się o problemach zdrowotnych artystki.

Jeszcze dwa tygodnie temu Ewa Bem miała być jedną z największych gwiazd TVN-owskiego festiwalu w Sopocie. W ostatniej chwili wokalistka odwołała występ, a zastępująca ją Anna Karwan ze sceny życzyła jej zdrowia i szczęścia. Jak dowiedział się “Super Express” Ewa Bem dalej nie koncertuje. Właśnie poinformowano o odwołaniu jej występu w Rybniku. Menadżer piosenkarki zapewnia, że to nic poważnego, choć fani nie kryją niepokoju.

– To tylko drobna niedyspozycja fizyczna. Przeciążenie pracą. Artystka niedługo wróci na scenę i do czynnej działalności artystycznej. To niestety nie będzie co prawda dziś albo jutro, ale – już niedługo. Mamy zaplanowane koncerty na jesień i jestem przekonany, że wszystkie się odbędą – zapewnił menadżer w rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski.

Przypomnijmy, że kilka lat temu Ewa Bem zdecydowała się już na zawieszenie swojej działalności artystycznej. W 2017 roku po śmierci córki artystka zmagała się z depresją i na pół roku przerwała koncertowanie, ale po kolejnych dwóch miesiącach występów ogłosiła zakończenie kariery. Na scenę wróciła dopiero w 2021 roku. W tym czasie wydała też kolejną płytę. Mamy nadzieję, że tym razem, zgodnie z tym co mówi jej menadżer, to tylko chwilowa niedyspozycja.

 

Źródło: Autor:
Fot. Kotoviski/CC BY-SA 3.0/WIkimedia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij