Rozrywka

Co za żenada. Skiba chciał zażartować z Kaczyńskiego, a tylko się zbłaźnił. Reakcja Stanowskiego mówi wszystko

Krzysztof Skiba od czasu upublicznienia jego nowego związku z młodszą od siebie o 26 lat Karoliną Kempińską niemal praktycznie nie znika z mediów. O liderze zespołu Big Cyc jest wciąż głośno, a on sam zdaje się robić wszystko, by dolewać oliwy do ognia. Ostatnio był gościem Krzysztofa Stanowskiego w jego programie Kanał Sportowy. Trzeba przyznać, że był to dość żenujący występ. 

Podczas programu Skiba, jak ma to ostatnio w zwyczaju, dzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi związku i miłości. Chwalił, czym uwiódł kobietę, która jest zaledwie o kilka lat starsza od jego syna i wyraził przekonanie, że spędzi z nią ostatnie lata swojego życia i jest to miłość “aż po grób”. Co zatem sprawiło, że młoda dziewczyna zakochała się w dużo starszym mężczyźnie?

– Widocznie widzi we mnie kogoś, kto jej się podoba. Pewna charyzma, pewien charakter, osobowość to też robi wrażenie na kobietach. Ona twierdzi, że zakochała się w moich niebieskich oczach i ja na te oczy zawsze zdawałem wszystkie egzaminy na studiach. Jak panie profesorki widziały moje niebieskie oczy, to mówiły “panie Krzysztofie, jeszcze pan powinien doczytać, ale stawiam piątkę” – przechwalał się lider Big Cyca.

Skiba nie może pogodzić się z faktem, że nie wszyscy wierzą w “dozgonność” tego związku, a kpiny z niego tłumaczy głupotą. Co ciekawe jemu samemu nie przeszkadza żartować z innych 0 ich wielu i słabości. Sam Skiba przyznał podczas rozmowy ze Stanowskim, że ostatnio zaczął prowadzić podcast satyryczny, który ponoć nie jest cenzurowany. Na czym polega brak cenzury? Na możliwości opowiadania żenujących żartów na temat Jarosława Kaczyńskiego. Kilka zacytowanych w programie Stanowskiego było tak mizernych, że nawet prowadzący nie krył zażenowania.

Powiedzieć, że były słabe, to w sumie zupełnie jakby je pochwalić. Ale najważniejsze, że Skibę bawią. Wszak nie ma to jak śmiać się z własnych żartów. Szczególnie wówczas, gdy wielu wokoło śmieje się z Ciebie i z tego, jak nieładnie się starzejesz…

 

 

 

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij