Najnowsze wiadomości z kraju

Ciekawy pomysł na kampanię kandydata Lewicy. Pomaga bezdomnym psom

Jeden z kandydatów Lewicy w wyborach parlamentarnych wpadł na niecodzienny pomysł na kampanię. Przy pomocy swoich bannerów szuka nowych domów dla bezdomnych psów.

Łukasz Litewka jest radnym Lewicy w Sosnowcu. Postanowił wystartować w tym roku do sejmu. Kandyduje z okręgu 32.

Jak wszyscy kandydaci, Litewka porozwieszał w okolicy swoje plakaty i banery wyborcze. Są jednak wysoce niecodzienne. Oprócz zdjęcia kandydata, miejsca na liście i hasła wyborczego, znalazły się bowiem na nich także zdjęcia bezdomnych psów, prośba o ich adopcję i numer telefonu do schroniska, w którym mieszkają.

W mediach społecznościowych polityk wyjaśnił, że po ostatnich wyborach jego plakaty posłużyły do ocieplenia boksów dla bezdomnych psiaków. „Tym razem postanowiłem pójść o krok dalej. Projektując swoje nośniki zauważyłem sporo niewykorzystanej przestrzeni. Zamiast liderów ze świata polityki do wyborów zaprosiłem tych, którzy już dawno powinni zostać wybrani” – napisał – „Rozglądajcie się na mieście, wypatrujcie tych włochatych kandydatów – jestem pewien, że będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. Dzwońcie do ich opiekunów po więcej informacji. Oby wszystkie pieski znalazły kochające domy – to będzie dla mnie, dla nas, największa wygrana!”

Źródło: Stefczyk.info na podst. WP.pl Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij