radiowóz Najnowsze wiadomości z kraju

Ciało 4-latki i jej młodszego braciszka znalezione w mieszkaniu. Prokuratura ujawnia wstrząsające ustalenia

Śledczy ustalili, że 4-latka i jej o rok młodszy braciszek, których ciała znaleziono we wtorek w mieszkaniu na obrzeżach Opola zostali zamordowani. Na miejscu zdarzenia była 34-letnia matka dzieci z ranami ciętymi szyi. Kobieta trafiła do szpitala, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ciała dwojga małych dzieci znaleźli we wtorek ich dziadkowie. Około godziny 17:00 na miejsce wezwano opolską policję. 4-latka i jej 3-letni braciszek mieli rany cięte gardła. W mieszkaniu na obrzeżach miasta znajdowała się także ich matka. 34-latka miała rany cięte szyi. Trafiła do szpitala i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Śledczy prowadzili czynności do późnych godzin nocnych. W efekcie ustalili, że w opolskim mieszkaniu doszło do przestępstwa.

Możemy mówić o zbrodni zabójstwa dwojga dzieci w wieku 3 i 4 lat. 34-letnia matka dzieci z ranami ciętymi szyi została przetransportowana do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – przekazał w rozmowie z „Faktem” rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu Stanisław Bar.

Czekamy, aż jej stan poprawi się na tyle, by móc przeprowadzić z nią czynności. Na razie przesłuchani zostali bliscy dzieci, którzy ujawnili zbrodnię – dodał.

Jak podaje RMF FM na miejscu zabezpieczono narzędzie zbrodni, którym był nóż do tapet.

Gdy doszło do tragedii, ojciec dzieci był w pracy. Po powrocie do domu jego stan wymagał przetransportowania do szpitala.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy lub masz myśli samobójcze możesz zgłosić się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, który znajduje się w każdym większym mieście lub do szpitala psychiatrycznego. Do dyspozycji pozostaje także bezpłatny telefon zaufania dla młodzieży pod numerem: 116 111, a dla dorosłych: 116 123. Obie linie są czynne całodobowo siedem dni w tygodniu.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Fakt/RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij