Najnowsze wiadomości ze świata

Ciało nastolatki znalezione w kanale. Popełniła samobójstwo po tym, jak została zgwałcona

Policja w Indiach znalazła w kanale ciało nastolatki. Media informują, że dziewczynka targnęła się na swoje życie, a wcześniej została wykorzystana seksualnie przez dwóch nastolatków.

Serwis India Today informuje, że Dality zaginęła w czwartek 20 lipca. Tego dnia rankiem opuściła dom i udała się do szkoły Nimmakuru High School w miejscowości Pamarru Mandal w indyjskim stanie Andhra Pradesh.

Jeszcze tego samego dnia na policję wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu młodej dziewczyny. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania i ustalili, że związek z zaginięciem Dality może mieć jeden zatrzymanych nastolatków.

Ujawnił podczas przesłuchania, że wraz ze swoim krewnym zwabili dziewczynkę w pobliskim mieście i zgwałcili ją – przekazała policja.

Ciało zaginionej odnaleziono po czterech dniach poszukiwań w kanale we wsi Mantripalem. Okazało się, że nastolatka nie mogąc pogodzić się z upokorzeniem popełniła samobójstwo.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RadioZet Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij