Najnowsze wiadomości z kraju

Chwile grozy w hotelu. Wyważył drzwi do pokoju i chciał zabić trzyosobową rodzinę

Agresywny mężczyzna usiłował zabić trzyosobową rodzinę, która nocowała w hostelu w Łomiankach koło Warszawy. Wyważając drzwi, wtargnął do ich pokoju z nożem.

Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja informuje o niebezpiecznym zdarzeniu, do którego doszło na początku lutego. Przed godziną 2 w nocy funkcjonariusze otrzymali wezwanie do hostelu w miejscowości Łomianki. Zgłoszenie dotyczyło agresywnego mężczyzn.

Jak ustalili mundurowi, 35-latek wyważył drzwi do pokoju, w którym nocowała trzyosobowa rodzina. Następnie wszedł do środka i zaatakował ich nożem. Ojciec i jego syn byli przez napastnika bici i duszeni.

Tylko dzięki ich postawie, udało się uniknąć tragedii i obezwładnić napastnika – podkreśla policja.

Do szpitala została zabrana matka z synem. Oboje mieli rany kłute. Z kolei napastnik został zatrzymany przez policję. Okazało się, że 35-latek jest poszukiwany przez prokuraturę.

Mężczyźnie postawiono zarzuty naruszenia miru domowego i usiłowania zabójstwa oraz naruszenia nietykalności cielesnej ojca i syna. Decyzją Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborz napastnik spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij