Najnowsze wiadomości z kraju

Chwile grozy na przejściu dla pieszych. Samochód wjechał w kobietę i dziecko

W poniedziałek w Oławie na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do niebezpiecznego wypadku. Samochód potracił tam 46-letnią kobietę i 5-letnie dziecko.

Zdarzenie miało miejsce ok 8:20 na drodze krajowej nr 94, przy skrzyżowaniu ulic 11 listopada i Sienkiewicza. Na oznakowanym przejściu dla pieszych 61-letnia kobieta, kierująca samochodem marki Hyundai, potraciła dwoje pieszych. To 46-letnia kobieta i 5-letnie dziecko.

Na szczęście dziecku nic się nie stało, a poszkodowaną kobietę zabrano do szpitala w celu jej opatrzenia. Wioletta Polerowicz, oficer prasowa komendy powiatowej policji w Oławie, przekazała, że życiu 46-latki nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zarówno kierująca pojazdem, jak i poszkodowana zostały przebadane alkomatem. Policja ustaliła, że obie były trzeźwe.

Przedstawicielka policji wyjaśniła, że zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek, a funkcjonariusze ustalają jego szczegóły. W tym celu przesłuchują świadków oraz zabezpieczyli nagrania z monitoringów, które mogły zarejestrować zdarzenie.

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij