policja ustala szczegóły zabójstwa w hotelu Najnowsze wiadomości z kraju

Chwile grozy na komendzie. Policjant wystrzelił przez okno

Na jednym z komisariatów policji w Radomiu doszło do niebezpiecznego incydentu. Jeden z policjantów wystrzelił z broni służbowej przez okno.

O sprawie poinformował w mediach społecznościowych poseł PO Konrad Frysztak. Miało miejsce we wtorek. Według jego relacji kula przebiła szybę i poleciała w stronę centrum handlowego. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych, nie odnaleziono też pocisku.

Incydent potwierdziła w rozmowie z Polsatem Justyna Jaśkiewicz z KMP w Radomiu. Przekazała, że był to „niekontrolowany wystrzał z broni służbowej”. Strzelić miał doświadczony policjant z 20-letnim stażem w policji. Nieoficjalnie wiadomo, że wypadek miał miejsce podczas przeładowywania broni przed treningiem strzeleckim.

Policjantka dodała, że na szczęście nikt nie ucierpiał. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Radomiu. Sprawę bada także Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. Wobec funkcjonariusza wszczęto także postępowanie dyscyplinarne.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij