Najnowsze wiadomości z kraju

„Chłopcy jesteście dzielni”. Zostawili list do swoich synów i zniknęli. Policja trafiła na ich ślad

Polsat News przekazał nieoficjalnie, że małżeństwo z Warszawy, którego szuka policja widziane było w Tatrach. Przed zaginięciem para zostawiła list zaadresowany do swoich synów.

Policjanci z warszawskiego Mokotowa poszukują zaginionej 44-letniej Anety Jagła i jej męża 49-letniego Adama Jagła. Para zostawiła w mieszkaniu nastoletnich synów.

Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni ­– napisali rodzice w liście pozostawionym dla swoich dzieci.

Małżeństwo opuściło mieszkanie przy ul. Puławskiej w Warszawie ok. północy z 20 na 21 maja. Od tego czasu nie wrócili do domu i nie nawiązali żadnego kontaktu z rodziną.

Dziećmi zaopiekowała się rodzina, która zaginięcie Anety i Adama zgłosiła na policję.

W środę poszukiwania zaginionego małżeństwa były już prowadzone w całej Warszawie. Wszystkie patrole w stolicy miały posiadać zdjęcia zaginionej pary. Polska Agencja Prasowa podała, że mokotowscy policjanci otrzymali informację, że Aneta i Adam byli widziani na południu Polski, w jednym z kurortów zimowych.

Podobną informację nieoficjalnie przekazał Polsat News. Para miała zameldować się w jednym ze schronisk górskich w Tatrach.

Według nieoficjalnych informacji policja jest w drodze na miejsce – podał portal polsatnews.pl.

Źródło: stefczyk.info/na podst.PAP/polsatnews Autor: MS
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij