Najnowsze wiadomości ze świata

Chciała zrobić sobie zdjęcie z mężem. Kobieta spadła z ponad 20-metrowego klifu

W parku Minnewaska w stanie Nowy Jork doszło do tragedii. Kobieta chciała zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z mężem. Niestety w pewnym momencie straciła równowagę i spadła z ponad 20-metrowego klifu. 39-latki nie udało się uratować.

Park Minnewaska w mieście Rochester w stanie Nowy Jork w USA odwiedziło małżeństwo z Singapuru. 41-letni mężczyzna wraz ze swoją żoną chcieli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W tym celu ustawili się na skraju skalnego klifu. W pewnym momencie 39-latka straciła równowagę i spadła z ponad 20 metrów.

Jej mąż natychmiast zadzwonił po pomoc. Najpierw przeniesiono kobietę w bezpieczne miejsce, a następnie została przetransportowana do szpitala regionalnego w Ellenville. Niestety tam zmarła. Służby prowadzą śledztwo w celu ustaleniu szczegółów tragicznego wypadku.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij