Najnowsze wiadomości z kraju

Była pracownica TVN ma nową pracę. Dostała ją w ministerstwie

Była pracownica portalu Gazeta.pl i telewizji TVN Karolina Hytrek-Prosiecka pracuje teraz dla Borysa Budki. Została ekspertką w departamencie komunikacji jego resortu.

Hytrek-Prosiecka najbardziej znana jest z pracy w telewizjach TVN i TVN-24. Odeszła z nich w 2015 roku i została dyrektor ds. komunikacji w spółce Ekstraklasa SA. We wrześniu 2022 roku nawiązała współpracę z portalem Gazeta.pl.

Swoje odejście z tego portalu ogłosiła w październiku zeszłego roku. Powiedziała wtedy, że „idzie wietrzyć głowę, na dawno zaplanowanym i niezbędnym urlopie”. Teraz portal Buisness Insider ujawnił, że jej urlop najwyraźniej się skończył, a ona sama dostała pracę w kierowanym przez Budkę Ministerstwie Aktywów Państwowych.

Była pracownica TVN objęła w nim stanowisko ekspertki w departamencie komunikacji. Portal ustalił, że wcześniej miała inne propozycje, także z innych ministerstw i mediów publicznych, ale ich nie przyjęła.

Źródło: Stefczyk.info na podst. PAP Autor: WM
Fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij