Publicystyka

Bulwersujący wpis byłej gwiazdy TVN-u. “Ćwoki z PiS-u! (…) Pozwalacie by kler gwałcił nasze dzieci”

Paulina Smaszcz jest jedną z kilku osób związanych ze środowiskiem polskich celebrytów, której nie spodobała się publikacja orzeczenia TK ws. aborcji eugenicznej. Wyraz temu dała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ćwoki z PISu, myślicie że jesteśmy maskotkami, myślicie ze jesteśmy maszynami do rodzenia dzieci, obsługiwania waszego leniwego, pańskiego, władczego, przeambicjonowanego, prostackiego dupska – pisze dziennikarka.

Jej zdaniem rząd Zjednoczonej Prawicy odbiera kobietom zdolność myślenia czy podejmowaniu samemu decyzji. Rozumiem przez to zabieranie im wszelkich praw, w tym dostępu do edukacji, a także zaniedbywanie ich oraz lekceważenie ich głosu.

Myślicie, że głupimi babami łatwo zarządzać tak jak waszym konserwatywnym, zacofanym, homofobicznym, antysemickim, nacjonalistycznym, rasistowskim, zacofanym, katolickim motłochem. Chcecie wepchnąć nas do jednego worka by zagnać nas do roboty, z której tylko wy macie korzyści – uważa Smaszcz – Pozwalacie by kler gwałcił nasze dzieci. Wydajecie pieniądze z naszych podatków na propagandę, złodziei , ojca Rydzyka i telewizyjną chucpę niszczącą prawdziwą kulturę, sztukę i dziedzictwo. My się nie damy!!! A jeśli wśród czytających są ci co teraz narzekają, to nieśmiało przypomnę słowa George Orwella „Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ofiarami. Są ich wspólnikami – oświadcza kobieta.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Tysol Autor: JD
Fot. Wikimedia Commons

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij