Publicystyka

Bulwersujące! Gdański ratusz promuje zespół, który śpiewa o… mordowaniu dzieci

Już za kilka dni Gdańsku odbędzie się impreza z okazji wręczenia Gdańskiej Nagrody Równości. Wydarzenie budzi duże kontrowersje, także z powodu występu feministycznego zespołu “Same Suki”, którego wokalistki w jednym z utworów śpiewają o… zamordowaniu siedmiu dzieci przez matkę.

29 czerwca w Europejskim Centrum Solidarności odbędzie się uroczyste wręczenie Nagrody Równości im. Pawła Adamowicza. Jedną z zaplanowanych atrakcji ma być koncert zespołu “Same Suki”, opisywanej przez profil gdańskiej rady ds. równego traktowania jako “kobieca formacja folkowa grająca na staropolskich smyczkowych instrumentach muzycznych, zwanych sukami biłgorajskimi”.

“Same Suki” przez lata swojej twórczości wydały kilka piosenek oraz teledysków, które wręcz ociekają feministyczną propagandą oraz promują m.in. rozwiązłość seksualną. Na szczególną uwagę zasługuje jednak utwór pt. “Siedem”, utrzymywany w bardzo mrocznym, a wręcz okultystycznym tonie, który opowiada o spotkaniu dziewczyny z opętanym chłopcem. Najbardziej bulwersujący fragment mówi o zamordowaniu siedmiu dzieci przez matkę, a wspomnienie o tym wywołuje salwy demonicznego śmiechu jednej z wokalistek, która następnie opisuje gdzie zostały pochowane.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij