Najnowsze wiadomości z kraju

Brutalne morderstwo kobiety na Pomorzu. Policja poszukuje podejrzanego o zabójstwo!

Policja poszukuje 43-letniego Rafała Zyska w związku ze sprawą zabójstwa jego żony w Jagatowie w gminie Pruszcz Gdański. W niedzielę po południu została zamordowana żona poszukiwanego. Policja opublikowała zdjęcie mężczyzny.

Sierżant sztabowy Piotr Pawłowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku poinformował w poniedziałek, że policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą zabójstwa w miejscowości Jagatowo w Gminie Pruszcz Gdański.

“43-letni Rafał Zysk może przebywać na terenie powiatu gdańskiego. Każdy, kto ma informacje na temat miejsca przebywania mężczyzny proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową w Pruszczu Gdański pod nr 47 7424 222 lub pod numerem alarmowym 112” – dodał Pawłowski.

Do zabójstwa żony poszukiwanego doszło w niedzielę w Jagatowie k. Pruszcza Gd. W niedzielę po południu i wieczorem policja prowadziła poszukiwania w lasach w okolicach miejsca zbrodni. Na drogach prowadzono kontrole pojazdów.

W związku z poszukiwaniami mężczyzny powstała skrzynka mailowa: [email protected], za pomocą której każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Rafała Zyska proszony jest o kontakt.

Źródło: (PAP) Autor: kszy/ agz/
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij