Najnowsze wiadomości z kraju

Brejza przeprosił Kasę Stefczyka

Senator Krzysztof Brejza zamieścił na swoim Twitterze przeprosiny Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej im. Franciszka Stefczyka za naruszenie jej dóbr osobistych poprzez rozpowszechnianie w mediach sugestii, jakoby Kasa Stefczyka finansowała działalność Amber Gold.

Informację o wyroku podał portal wPolityce.pl. “Zgodnie z prawomocnym wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Gdańsku senator KO Krzysztof Brejza zamieścił na swoim profilu na Twitterze przeprosiny skierowane do Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Franciszka Stefczyka” – napisano na portalu.

“Krzysztof Brejza przeprasza Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo–Kredytową im. Franciszka Stefczyka za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci dobrego imienia i renomy poprzez rozpowszechnianie w mediach bezpodstawnych sugestii, jakoby Kasa Stefczyka finansowała rozruch oraz działalność Amber Gold” – czytamy na profilu Brejzy na Twitterze.

I dalej – “Krzysztof Brejza przyznaje, że Kasę Stefczyka nie łączyły z Amber Gold żadne relacje biznesowe, a sugestie o przeciwnym charakterze wprowadzały opinię publiczną w błąd co do działalności Kasy Stefczyka, za co Krzysztof Brejza wyraża ubolewanie” – brzmi treść przeprosin wobec Kasy Stefczyka.

https://twitter.com/KrzysztofBrejza/status/1411823841735811074

Źródło: PAP Autor: kszy/ mark/
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij