Najnowsze wiadomości z kraju

Boniek wypalił na Twitterze. Ostra wymiana zdań z Ozdobą

Przepraszam, co to za debil? ­– takimi słowami Zbigniew Boniek zareagował na wpis polityka Suwerennej Polski Jacka Ozdoby, dotyczący piątkowego zwycięstwa Polski nad Niemcami. Polityk zapowiedział złożenie skargi do UEFA na zachowanie byłego prezesa PZPN.

W piątek reprezentacja Polski wygrała z Niemcami 1:0 po bramce Jakuba Kiwiora. Krótki komentarz do tego wyniku zamieścił na Twitterze polityk Suwerennej Polski Jacek Ozdoba. Poseł podał wynik spotkania zastępując słowo „Niemcy” nazwiskiem szefa Platformy Obywatelskiej.

Polska – Tusk 1:0 – napisał.

Na wpis posła Suwerennej Polski odpowiedział Zbigniew Boniek.

Przepraszam, co to za debil?  – napisał wiceprezydent UEFA.

Zachowanie byłego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej nie spodobało się politykowi.

Czy to jest oficjalne stanowisko UEFA? – zapytał Ozdoba, dodając, że zwróci się do federacji z oficjalną skargą na zachowanie jej wiceprezydenta.

W kolejnym wpisie poseł zaproponował Bońkowi debatę o polityce.

Powiedzmy sobie wprost był Pan wybitnym piłkarzem, beznadziejnym trenerem i żałosnym prezesem. A o polityce nie ma Pan zielonego pojęcia. Nawet dziecko wie, że Tusk prowadził proniemiecką politykę. Czego sam Tusk nie ukrywał. Jeśli ma Pan wątpliwości i uważa Pan, że zna się na polityce, to zapraszam do debaty na ten temat. Bo wyzuwać jest łatwo, a podjąć dyskusje na argumenty dużo trudniej. O ile ma Pan odwagę! – napisał Ozdoba.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Twitter Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij