Najnowsze wiadomości z kraju

Bójka w centrum Warszawy. Rowerzysta chciał odegrać się na kierowcy i się przeliczył

Do sieci trafiło szokujące nagranie z centrum Warszawy. Na jednym ze skrzyżowań rowerzysta starł się z kierowcą samochodu osobowego. Początkowo prowadzący jednoślad chciał jedynie odegrać się za wymuszenie pierwszeństwa, ale skończyło się brutalną bójką.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Okopowej na warszawskiej Woli. Na jednym ze skrzyżowań kierujący kabrioletem wymusił pierwszeństwo na rowerzyście. Sytuacja miała swój ciąg dalszy, bowiem jadący jednośladem postanowił pojechać za samochodem osobowym i „odwdzięczyć się” mężczyźnie. Oboje spotkali się na następnych światłach, a ich zachowanie zostało nagrane z samochodu, który stał kilka metrów dalej.

Na nagraniu widać, że gdy kabriolet stał na czerwonym świetle, przejeżdżający obok rowerzysta zaczepił kierowcę, próbując zdjąć mu czapkę z głowy. Następnie ponownie zbliżył się do pojazdu od strony kierowcy i doszło między nimi do wymiany zdań oraz rękoczynów. Wówczas jadący samochodem osobowym wysiadł z pojazdu i między mężczyznami doszło do bójki.

Źródło: stefczyk.info/na podst.stop cham Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne/screen FB/Stop Cham

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij