Najnowsze wiadomości z kraju

“Bizneswoman” podawała się za policjantkę i wraz z partnerem napadała ludzi w domach

Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” na tropie bizneswoman, która podawała się za policjantkę i wraz z partnerem napadała ludzi w domach. W tle skandaliczne zaniedbania prawdziwych policjantów oraz bierność prokuratury.

Dlaczego prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie pobicia, naruszenia miru domowego i gróźb karalnych, ale w postępowaniu nie ma wątku podszywania się przez Annę W. i jej partnera pod funkcjonariuszy policji? Jakie są relacje Anny W. z lokalnymi policjantami? Jak to możliwe, że prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie przywłaszczenia przez Annę W. wartej tysiące złotych maszyny, a kobieta znała dokładną datę i godzinę policyjnego przeszukania?

Dlaczego miejscowi policjanci nie zatrzymali poszukiwanego w całej Polsce przestępcy, chociaż dokładnie wiedzieli, gdzie się ukrywał? Przestępczo-policyjny układ w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1.

https://www.youtube.com/watch?v=YqfmsXWQcpg

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij