Wiadomości sportowe z kraju i świata

„Biegnijcie se Grażyny, ja wam zaraz pokażę na co mnie stać”. Słowa polskiej biegaczki stały się absolutnym hitem internetu

Iga Baumgart-Witan biegła w sztafecie jako druga. To właśnie dzięki niej nasza drużyna wyszła na prowadzenie, którego już później nie oddała. W wywiadzie dla transmitującej mistrzostwa w lekkoatletyce TVP Sport biegaczka opowiedziała o swoich odczuciach. Trzeba przyznać, z ogromnym poczuciem humoru i dystansem.
Jak zeszłam ze swego indywidualnego biegu to trener tylko przybił mi piątke i mówi „Tylko pamiętaj, sztafeta bez Ciebie nie pobiegnie”. Więc ja okej, lece! Faktycznie tutaj dziewczyny mnie dogoniły na wejściu z pierwszego łuku i przepuściły mnie, ja mówię – dobra tam, biegnijcie se Grażyny, ja wam zaraz pokażę na co mnie stać.  No i włączyłam swoją przerzutkę, swoje turbo dopalenie, swoje długie kikutki i poleciałam. – powiedziała dziennikarzowi telewizji polskiej. Jej słowa są coraz częściej cytowane nie tylko w komentarzach pod filmem, ale również na Twitterze przez użytkowników. 

JD/niezależna

fot. PAP/EPA/CLEMENS BILAN

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij