Najnowsze wiadomości ze świata

Bezdomny wjechał samochodem w komisariat policji. To miała być zemsta

48-letni bezdomny wjechał skradzioną półciężarówką w komisariat policji w Rotterdamie – informują lokalne media. Według policji mogła to być zemsta, gdyż mężczyzna przebywał tam wcześniej w areszcie i staranował budynek niedługo po wyjściu na wolność.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem. Mężczyzna został rano aresztowany za drobne wykroczenie i wypuszczony go z aresztu tego samego dnia. Zaraz po wyjściu na wolność ukradł on białą furgonetkę, którą następnie staranował bramę wjazdową i uderzył w komisariat.

“Pojazd zatrzymał się w głębi budynku, na szczęście nikt z funkcjonariuszy nie został ranny” – przekazał mediom rzecznik policji w Rotterdamie. Obrażenia odniósł natomiast sprawca zdarzenia, którzy został przewieziony do szpitala.

Rzecznik twierdzi, że mężczyzna uderzył w budynek komisariatu w akcie zemsty. Zostanie to jednak ustalone w toku dochodzenia, które zostało wszczęte w tej sprawie. Sam komisariat pozostanie zamknięty do czasu jego naprawy.

Źródło: PAP Autor: apa/ sp/
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij