Najnowsze wiadomości ze świata

Bezdomna kobieta mieszkała… w sklepowym szyldzie

Budowlańcy dokonali szokującego odkrycia w jednym ze sklepów. Okazało się, że w jego szyldzie mieszkała bezdomna kobieta.

Zdarzenie miało miejsce w mieście Midland w stanie Michigan. Pod koniec kwietnia właściciele sklepu Family Fare wynajęli ekipę do przeprowadzenia remontu. Budowlańcy zauważyli przedłużacz prowadzący do sklepowego szyldu. Postanowili to sprawdzić.

Szyld w tym sklepie ma formę trójkąta, o szerokości 1,5 metra i wysokości 2,4 metra. Jest pusty w środku, prowadzą do niego drzwiczki z dachu. Po ich otwarciu budowlańcy dowiedzieli się, że mieszka w nim bezdomna kobieta. W jej „mieszkaniu” znaleźli mini-biurko, maszynę do kawy, komputer i drukarkę.

Na miejsce wezwano policję. Kobieta powiedziała policjantom, że ma pracę, ale nie stać jej na mieszkanie, więc zamieszkała w szyldzie. Nie chciała zdradzić, w jaki sposób dostawała się na dach, w pobliżu nie znaleziono żadnej drabiny. Przeprosiła i szybko opuściła swoje „mieszkanie”. Właściciele sklepu zdecydowali, że nie złożą na nią skargi.

Źródło: Stefczyk.info na podst. CNN Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij