Najnowsze wiadomości z kraju

Będzie zmiana na stanowisku premiera? Zaskakujący wpis senatora PSL

Jan Filip Libicki podzielił się zaskakującą analizą na Twitterze. Według senatora Polskiego Stronnictwa Ludowego wkrótce powinno dojść do zmiany na stanowisku prezesa Rady Ministrów. Według Libickiego następny ruch lidera Zjednoczonej Prawicy Jarosława Kaczyńskiego będzie polegał na zmianie na stanowisku premiera. Do dymisji miałby się podać Mateusz Morawiecki, z kolei funkcję prezesa Rady Ministrów miałby objąć dotychczasowy minister zdrowia Adam Niedzielski.

Wielu internautów nie kryło zaskoczenia teorią senatora ludowców, ten jednak w kolejnych wpisach uzasadniał swoje prognozy. Według Libickiego ma to być ruch, który „dobrze się sprzeda”: w dramatycznej sytuacji na czele rządu staje lekarz. Z kolei na Mateusza Morawieckiego ma spaść odpowiedzialność za obecne kłopoty, z którymi zmaga się Polska. -Zwalić na Morawieckiego kłopoty z wirusem i pokazać że się dba o zdrowie robiąc premierem ministra zdrowia – napisał Libicki.

Argument, którym Libicki broni swojej zaskakującej teorii jest jednak zupełnie nietrafiony. Czyżby zapomniał, że minister Niedzielski nie jest lekarzem?

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij