Najnowsze wiadomości z kraju

Bardzo ostre słowa Śpiewaka nt. Jaśkowiaka i Platformy Obywatelskiej: “To już chyba oficjalnie partia Rasy Panów”

Jan Śpiewak skomentował za pośrednictwem Twittera obecną aferę związaną ze szczepieniami celebrytów. W dużej mierze skupił się on na postawie polityków Platformy Obywatelskiej, a zwłaszcza prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, pod adresem których nie szczędził słów krytyki.

Prezes stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa od samego początku bardzo krytycznie podchodzi do tematu zaszczepienia się poza kolejnością przez Leszka Millera, Krystynę Jandę, Mariusza Waltera oraz kilku innych przedstawicieli środowiska artystycznego w Polsce. W jednym z wpisów uderzył również w Jacka Jaśkowiaka za jego wpis o “artystach będących dobrem narodowym” oraz “elitą, o którą naród powinien dbać”.

Prezydent Jacek Jaśkowiak też uważa, że w Polsce żyje rasa panów – czytamy we wpisie Śpiewaka, który po chwili dodaje, iż wpis polityka PO jest rasistowski.

Ironicznie przyznał też, iż PO powinna podać przykład nagonki na celebrytów przed forum Parlamentu Europejskiego, jako przejaw łamania praworządności.

Tymczasem prezydent Poznania udzielił w poniedziałek wywiadu dla portalu Interia, gdzie bronił swojego stanowiska, a nawet rozszerzyłby je o kolejne kategorie osób np. ministrów, wojewodów czy szefów spółek wodociągowych. Nie oburza go fakt, iż ktoś zaszczepił się poza kolejnością, sam jednak odmówiłby tego, gdyż obecnie czuje się “zdrowy jak koń”.

Prezydent Jacek Jaśkowiak obwieszcza w Interii, że złamałby prawo i zaszczepił się przed medykami, gdyby nie „miał rewelacyjnych wyników badań”. Platforma Obywatelska po tym wywiadzie jej niedoszłego kandydata na Prezydenta RP to chyba już oficjalnie partia Rasy Panów – napisał Śpiewak na Twitterze.

Działacz społeczny wyśmiał również fragment, w którym polityk PO nazwał go “dzieckiem profesorskim” oraz “lemingiem” dodając, iż większym szacunkiem darzy boksera Artura Szpilkę, pomimo jego poglądów. Zakpił również z fragmentu dotyczącego prezesów spółek wodociągowych twierdząc, iż prezydent Poznania “jest wyjęty po prostu z Misia”.

-Typ o moralności trzecioligowego działacza PZPN-u który rządzi jednym z największych miast w Polsce – napisał Śpiewak.

 

Źródło: Stefczyk.info na podst. Interia/ Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Tragiczne informacje z Chorwacji. Nie żyje 27-letni Polak

0 0

Służby zidentyfikowały zabójcę polskiego żołnierza

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij