karambol Najnowsze wiadomości z kraju

Autobus przewrócił się na drodze. Jest wielu rannych

18 osób zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło w miejscowości Gołębie pod Hrubieszowem. Poszkodowani podróżowali autobusem. Niedaleko przejścia granicznego w Dołhobyczowie pojazd przewrócił się na bok.

­Zdarzenie miało miejsce w sobotę przed godziną 4. Autobusem, jadący z Ukrainy do Polski, podróżowało 59 pasażerów i dwóch kierowców. Przejeżdżając przez miejscowość Gołębie, pojazd przewrócił się  na bok.

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie Krzysztof Tomasiak przekazał, że autobus przewrócił się na bok na łuku drogi. Dodał również, że 18 osób zostało przewiezionych do szpitali w Tomaszkowie Lubelskim, Hrubieszowie i Zamościu. Zaznaczył, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak ustalił portal tvn24.pl, autokarem podróżowali obywatele Ukrainy.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Fakt Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij