policjanci Najnowsze wiadomości z kraju

Atakował przechodniów maczetą. Policja szuka agresora z Warszawy

Policjanci z Warszawy prowadzą poszukiwania mężczyzny, który w czwartek atakował przechodniów. Napastnik ranił maczetą dwie osoby.

Jak informuje RMF FM do zdarzenia miało dojść na warszawskich Bielanach w okolicach ulicy Kochanowskiego. Nieznany sprawca zaatakował maczetą dwie osoby.

W godzinach porannych do spacerującego z psem 44-latka podjechał rowerem nieznany mężczyzna. Miał on wypytywać o sprawców pobicia dziewczyny, po czym wyciągnął maczetę. Napastnik ranił poszkodowanego w okolice szyi, powodując niewielką i niegroźną ranę.

Sprawca oddalił się na rowerze, a kilkadziesiąt minut później podjechał do innej osoby. Poprosił ją o papierosa. Mężczyzna zadał cios w lewe ramię i uciekł.

Policja prowadzi poszukiwania napastnika. Nie wiadomo na razie czym kierował się sprawca.

Funkcjonariusze apeluje o zgłaszanie się świadków zdarzenia. Opublikowano również informacje dotyczące wyglądu napastnika. Mężczyzna jest średniej budowy ciała, ma 175 centymetrów wzrostu. Może mieć od 35 do 40 lat i jest łysy. Według relacji świadków, ubrany był w ciemnoniebieską kurtkę, ciemnogranatowe spodnie oraz ciemne buty. Sprawca poruszał się na rowerze górskim typu damka i miał przy sobie niebieski plecak.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij