Najnowsze wiadomości z kraju

Atak nożownika w Gdańsku. Sześć osób odniosło rany

W Gdańsku doszło do ataku nożownika. Sześć osób odniosło rany.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę na ul. Elektryków, gdzie znajdują się popularne kluby nocne. Policja otrzymała ok. 1:30 zgłoszenie, że zraniono tam sześć osób przy pomocy noża.
Na razie nie ujawniono, co dokładnie zaszło. Z sześciu rannych mężczyzn jeden został opatrzony i wrócił do domu, pięciu pozostałych trafiło do szpitala.

Podinsp. Magdalena Ciska z gdańskiej policji przekazała, że policjanci zatrzymali w związku z tą sprawą dwie osoby – 24-letniego obywatela Węgier i 30-latka z Elbląga. Wykonali też pod nadzorem prokuratora oględziny, zrobili zdjęcia i zabezpieczyli ślady. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia, po czym zgromadzone materiały zostaną przekazane prokuraturze.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij