nożownik Najnowsze wiadomości z kraju

Atak nożownika na Podkarpaciu

Atak nożownika na Podkarpaciu. 43-latek ranił nożem 39-letniego mężczyznę.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę ok. 22 w Brzozowie. Policjanci dostali zgłoszenie, że nożownik zaatakował mężczyznę na brzozowskim rynku. Na miejscu znaleźli rannego 39-latka.

Ranny mężczyzna był przytomny. Potwierdził policjantom, że padł ofiarą ataku. Okazało się, że napastnik dźgnął go ostrym narzędziem w klatkę piersiową. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Jego obrażenia nie zagrażają życiu.

Po zabezpieczeniu miejsca zbrodni i zebraniu informacji o podejrzanym, policjanci rozpoczęli poszukiwania. Udało im się go odnaleźć po zaledwie 40 minutach. Okazało się, że napastnikiem był 43-letni mężczyzna, który – podobnie jak jego ofiara – mieszka w powiecie brzozowskim.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie przekazali zebrane w sprawie materiały prokuraturze. Pozwoliło to na postawienie mu zarzutów. Na razie nie ujawniono, jakie były jego motywy i czy znał ofiarę. Mężczyzna decyzją sądu trafi na trzy miesiące do aresztu tymczasowego.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij