Najnowsze wiadomości z kraju

Atak na SOR w warszawskim szpitalu. Personel zaatakowany ostrym narzędziem

W środę na oddziale SOR w Szpitalu Wolskim w Warszawie doszło do ataku z użyciem ostrego narzędzia. Ranne zostały dwie osoby – członkowie personelu placówki. Napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia, ale kilka godzin później został zatrzymany przez policję.

Do niebezpiecznego darzenia doszło w środę po południu. Policja otrzymała zgłoszenie o ataku na oddziale SOR w Szpitalu Wolskim przy ul. Kasprzaka w Warszawie o godzinie 14:48. Jak przekazał podkom. Jacek Wiśniewski z Komendy Stołecznej Policji, w placówce doszło do zdarzenia z udziałem napastnika, który zaatakował ostrym narzędziem dwie osoby. Jak wyjaśnił przedstawiciel policji ranni to osoby z personelu szpitala, które odniosły rany cięte.

Napastnik, który dopuścił się ataku na szpitalny oddział, uciekł z miejsca zdarzenia. Policja zorganizowała za nim obławę i po godzinie 17:00 24-letni sprawca został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze zdołali ująć mężczyznę w parku na Mokotowie, w czym pomagały im inne służby, w tym straż miejska.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij