Najnowsze wiadomości z kraju

Atak na biuro poselskie Mariusza Błaszczaka. „Czekaliście na program totalnej opozycji?”

W piątek rano doszło do ataku na biuro poselskie ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka. Nieznani sprawcy, przy użyciu kamienia oraz kostki brukowej, wybili szybę w lokalu.

Zgłoszenie dotyczące wybicia szyby w jednym z lokali przy ul. Jagiellońskiej w Legionowie, wpłynęło na policję w piątek po godzinie 8. Komisarz Justyna Stopińska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie poinformowała, że na miejsce skierowano funkcjonariuszy z zespołu patrolowo-interwencyjnego oraz wydziału dochodzeniowo-śledczego.

Śledczy zabezpieczyli na miejscu zdarzenia kamień oraz kostkę brukową. Kom. Stopińska zaznaczyła, że prowadzone są czynności procesowe i operacyjne, zmierzające do ustalenia i zatrzymania odpowiedzialnych za to przestępstwo.

Do podobnego ataku na biuro poselskie szefa MON w Legionowie doszło także w marcu tego roku.

Zdarzenie przy ul. Jagiellońskiej skomentował radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Łukasz Kudlicki.

Czekaliście na program totalnej opozycji? Dwa konkrety, kamień i cegła, wpadły minionej nocy przez szybę do biura poselskiego ministra Mariusza Błaszczaka – napisał radny.

Czy jedynym programem opozycji jest dewastacja mienia, niszczenie biur poselskich i zastraszanie pracowników? – pyta z kolei kandydat z ramienia PiS do Senatu, Adam Lubiak.

Źródło: stefczyk.info/na podst.tvp.info/Twitter Autor: MS
Fot. PAP/EPA/screen twitter

Polecane artykuły

0 0

Seria groźnych wypadków z udziałem dzieci na hulajnogach

0 0

Ile zarabia burmistrz Zakopanego? Szokująca kwota

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij