Rozrywka

Arnold Schwarzenegger podziękował Polsce

Polski internauta zauważył, że nowy serial Netflixa z Arnoldem Schwarzeneggerem cieszy się w naszym kraju popularnością. Legendarny aktor postanowił nam za to podziękować.

Schwarzenegger zaczynał karierę w latach siedemdziesiątych, ale prawdziwą popularność przyniosła mu tytułowa rola w Conanie Barbarzyńcy (1982). Dwa lata później zagrał tytułową postać w Terminatorze, dziś uznawaną za jego najważniejszą rolę. Szybko stał się jednym z największych gwiazdorów kina akcji. Wykorzystał swoją popularność, by w 2003 zostać gubernatorem Kalifornii, rządził tym stanem do 2011 roku i był ostatnim Republikaninem piastującym to stanowisko. Po odejściu z polityki wrócił do aktorstwa.

Netflix dodał niedawno do swojego katalogu serial Fubar, w którym Schwarzenegger wcielił się w rolę agenta CIA, który został zmuszony do powrotu z emerytury i pracy pod przykrywką z własną córką. Serial spotkał się z bardzo chłodnym przyjęciem krytyków, którzy zarzucają mu odtwórczość, stereotypowe postaci i słaby humor. Widzowie przyjęli go jednak cieplej, agregujący opinię serwis Rotten Tomatoes dał mu 71% od widzów.

https://www.youtube.com/watch?v=LYGxIs92-FE&ab_channel=NetflixPolska

Wicenaczelny serwisu gamingowego PPE Wojciech Gruszczyk zauważył na Twitterze, że w Polsce jego najnowszy serial zajął pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych seriali dnia. Schwarzenegger zauważył jego wpis i postanowił podziękować polskim widzom. „Thank you Poland!” – napisał.

 

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. Gage Skidmore CC BY-SA 3.0

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij