Najnowsze wiadomości ze świata

Aresztowano “nauczycielkę roku”. Okazała się być pedofilką

Aresztowano kobietę, która w 2017 roku została wybrana nauczycielką roku w swojej szkole. Okazało się, że miała romans z niepełnoletnim uczniem.

Zdarzenie miało miejsce w mieście Yucaipa w Kalifornii. Biuro szeryfa hrabstwa San Bernardino poinformowało, że w czwartek ok. 11 wieczór aresztowali 38-letnią Tracy Vanderhulst. Kobieta od 2013 roku pracowała w lokalnej szkole średniej jako nauczycielka matematyki. W 2017 roku została wybrana nauczycielką roku.

Wcześniej detektywi z oddziału zajmującego się przestępstwami wobec dzieci dowiedzieli się, że jedna z nauczycielek z tej szkoły uprawia seks z 16-letnim uczniem, co w świetle prawa jest gwałtem. Władze szkoły w pełni współpracowały z nimi w trakcie śledztwa. Szybko ustalono, że chodzi o Vanderhulst. Tożsamość ofiary nie została ujawniona.
Nauczycielka trafiła do aresztu tymczasowego, sąd ustalił wysokość kaucji na 30 tysięcy dolarów. Detektywi podejrzewają, że może mieć na koncie więcej ofiar i proszą je, oraz potencjalnych świadków, o kontakt. Kobieta została oskarżona o niezgodne z prawem stosunki seksualne z niepełnoletnim, w wypadku którego różnica wieku wynosi ponad 3 lata. Grozi jej za to co najmniej rok więzienia.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij