Najnowsze wiadomości z kraju

Areszt dla 22-latka, który bił 17-letnią partnerkę na ulicy. Przerażający film z miejsca zdarzenia

Na trzy miesiące aresztował Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze 22-letniego mężczyznę, który pobił kobietę na ulicy tego miasta. Świadkami zdarzenia byli inni mężczyźni, ale nikt z nich nie zareagował. Film z monitoringu pokazujący brutalną napaść na 17-latkę opublikowały lokalne media.

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia w Kamiennej Górze. Na nagraniu z monitoringu, które upubliczniły lokalne media, widać kobietę i mężczyznę idących ulica. Mężczyzna prowadzi wózek z dzieckiem. W pewnym momencie kilka razy uderza kobietę, która upada na ulicę. Agresor nadal ją bije. Z zapisu monitoringu wynika, że świadkami zdarzenia było kilku mężczyzn. Żaden z niech nie zareagował.

Agresor został zatrzymany przez policję. W kamiennogórskiej prokuraturze 22-latek usłyszał dwa zarzuty. “To zarzut gróźb karalnych zabójstwa na szkodę pokrzywdzonej kobiety, która była jego partnerką; oraz zarzut spowodowania u niej obrażeń ciała na skutek pobicia” – powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prok. Tomasz Czułowski dodając, że prokuratura zakwalifikowała ten czyn jako chuligański.

22-latek usłyszał również zarzuty dotyczące znęcania się fizycznego i psychicznego nad pobitą kobietą, która ma 17 lat, w okresie od maja do grudnia 2022 r.

Podejrzany był już karany na podobne przestępstwa. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Źródło: (PAP) Autor: Piotr Doczekalski
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Seria groźnych wypadków z udziałem dzieci na hulajnogach

0 0

Ile zarabia burmistrz Zakopanego? Szokująca kwota

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij