Najnowsze wiadomości z kraju

“Alkotwity” polityka Nowej Lewicy. W tle opowieści o partnerach seksualnych i miłosne wyznania wobec 18-latka

Grzegorz Janiczak, członek Rady Krajowej Nowej Lewicy, przeprosił za swoje wpisy na portalu X. Wcześniej wyrażał uczucia wobec 18-latka, który zwierzył się w mediach społecznościowych ze swoich problemów. Według Janiczka, winę za serię dziwnych wpisów ponosił alkohol. 

– Przepraszam. Posty pozostaną, bo jakoś trudno uwierzyć, że nie zrobiliście screenów. Biorę na siebie całą odpowiedzialność za to, co niekoniecznie powinno się tutaj wczoraj znaleźć
Ktoś ładnie nazwał, alkotwity… niestety @X nie mam opcji blokady aktywności pod wpływem ani wymazywania pamięci użytkowników Jedynie co mogę, to przepraszam – napisał Janiczak na Twitterze.

Ten wpis to reakcja na nocne wyznania, w których Janiczak zwierzał się z uczuć wobec jednego z nastoletnich użytkowników Twittera.

Przyznawał, że “serce bije mu szybko” na widok młodego chłopaka, który do wpisu dołożył swoje zdjęcie. Gdy przewodniczący Lewicy w powiecie grodziskim Adam Boch zasugerował politykowi, że jego wpisy do nastolatka są nie na miejscu, Janiczak wyjawił, że nie widzi w nich nic zdrożnego.

Przyznał, że “miał 16 lat, a jego chłopak miał 29” i dodał, że jego “partnerzy seksualni byli w rożnym wieku, raczej zwykle wybiera starszych”.

 

Źródło: Stefczyk.info Autor: red
Fot. X

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij