Publicystyka

Ależ Lis broni Tuska! Wściekły atak dziennikarza na posła Lewicy, który ośmielił się skrytykować byłego premiera

Maciej Gdula postanowił na Twitterze wyśmiać pomysł wspólnej debaty pomiędzy Donaldem Tuskiem, a Jarosławem Kaczyńskim. To rozwścieczyło Tomasza Lisa, który zaatakował posła Lewicy za próbę krytyki lidera PO.

Powrót Tuska do polskiej polityki nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem ze strony innych formacji politycznych, niż Koalicja Obywatelska. Według Lewicy oznacza to jedynie rozgrzanie na nowo konfliktu pomiędzy PiS, a PO, co starał się pokazać w satyrycznym wpisie prof. Maciej Gdula, kpiący z propozycji wspólnej debaty pomiędzy byłym premierem, a Jarosławem Kaczyńskim.

-Debata Tusk-Kaczyński: Kaczyński: Polska w ruinie! Tusk: Rozdaliście rodzinie! Kaczyński: PO to niszczenie tradycji! Tusk: PiS to niszczenie Kościoła! Kaczyński: Komoruski! Tusk: Ład Ruski! Debata „niestety” się nie odbędzie – napisał poseł Lewicy.

Jak się okazuje wpis wywołał wściekłą reakcję Tomasza Lisa, który nie mógł znieść faktu, że parlamentarzysta śmiał wyśmiać Donalda Tuska.

-Tragiczny stan polskiej nauki można zilustrować, o czym świadczy ten żałosny, infantylny wpis, dwoma słowami. Profesor Gdula – napisał naczelny “Newsweeka”.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij