Publicystyka

Ależ kompromitująca wpadka Budki! Lider PO pojawił się na wizji z flagą… do góry nogami

Borys Budka był we wtorek wieczorem gościem programu “Fakty po faktach”, gdzie krytykował postawę Lewicy, która dogadała się z rządem ws. Krajowego Planu Odbudowy. Uwagę widzów zwróciło jednak nie to co mówił szef PO, a raczej co znajdowało się na jego marynarce. Polityk miał wpiętą w klapę marynarki flagę Polski… tyle że do góry nogami.

Przypomnijmy. We wtorek doszło do rozmów między rządem Mateusza Morawieckiego, a Lewicą. Tematem rozmów był Krajowy Plan Odbudowy, w przypadku którego formacja rządząca zgodziła się na warunki lewicowego ugrupowania dotyczące rozdziału unijnych środków.

Postawę Lewicy mocno skrytykowali w mediach oraz portalach społecznościowych politycy Koalicji Obywatelskiej. Jednym z najgłośniejszych krytyków był Borys Budka, który wystąpił we wtorkowym wydaniu “Faktów po faktach”, gdzie również nie szczędził złośliwości pod adresem ugrupowania zrzeszającego SLD, Wiosnę i Razem.

Lider PO zaliczył jednak kompromitującą wpadkę. W trakcie swojego wystąpienia miał przypiętą do klapy marynarki polską flagę, którą założył jednak do góry nogami. Gafa polityka rozbawiła internautów, którzy śmiali się, że Budka promuje Indonezję lub Monako.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot. Twitter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij