Najnowsze wiadomości z kraju

Akcja z zaklejaniem drzwi przez Trzaskowskiego była ustawką? Tomczyk publikuje SMS-a kobiety, której polityk „pomagał”

Polityk opozycji rozpoczął swoją akcję „Otwarte drzwi dla Warszawy”, podczas której miało dojść do niespotykanego zdarzenia. Otóż do Trzaskowskiego podeszła kobieta, która poprosiła go o naprawienie szybki w jej drzwiach. Polityk zrobił to przy pomocy taśmy klejącej, co stało się powodem masowej szydery ze strony internautów, którzy zaczęli tworzyć masowo memy związane z „taśmą Rafała”.
Okazuje się jednak, że sprawa może mieć drugie dno. Cezary Tomczyk, pracownik sztabu Trzaskowskiego, opublikował na antenie Polsat News zdjęcie wiadomości SMS, w którym mieszkanka podziękowała politykowi za pomoc.
Panie Rafale, dziękuję za wysłanego fachowca, który naprawił szybę. Dziękuję też, że złapał ją Pan przy dziennikarzach, kiedy leciała prosto na mnie. Szyba trzyma się mocno, a ja trzymam kciuki za Pana. Miło było poznać. Dziękuję. – brzmi treść wiadomości od pani Bożeny, której nazwisko zostało zamazane. Jednak zostało to zrobione przez niego na tyle nieudolnie, że części użytkowników portali społecznościowych udało się dotrzeć do kobiety.
Jak się okazuje kobieta jest znajomą słynnej „Rudej z KOD”, która niejednokrotnie przeszkadzała Patrykowi Jakiemu w spotkaniach. Czyżby więc cała „niecodzienna sytuacja” z przypadkową mieszkanką Warszawy, która poprosiła Trzaskowskiego o pomoc, była tak zaplanowaną ustawką? 

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij