Najnowsze wiadomości z kraju

Akcja ABW. Zatrzymania ws. podpaleń

Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego realizowali czynności na warszawskim Gocławiu oraz w Pruszkowie. Na zlecenie Prokuratury Krajowej zatrzymano osoby, które według ustaleń RMF FM mają mieć związek z podpaleniami.

Z informacji, które uzyskał dziennikarz RMF FM, wynika, że chodziło o zatrzymania osób podejrzanych w śledztwie dotyczącym podpaleń – podaje stacja. Dodano, że nie chodzi jednak o pożar w centrum handlowym na Marywilskiej w stolicy.

Informacje na temat działań ABW przekazał także rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych, Jacek Dobrzyński. Nie wskazał jednak, ile osób zostało zatrzymanych.

Wczoraj w Pruszkowie i na warszawskim Gocławiu funkcjonariusze ABW realizowali czynności na zlecenie i pod nadzorem Dolnośląskiego Wydziały Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu. Są to jedyne informacje, które na tym etapie mogę Państwu przekazać – napisał Dobrzyński.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij