Publicystyka

Absurdalny wpis Środy: “Polska zaczyna być krajem barbarzyńskim zależnym od Rosji”

Magdalena Środa za pośrednictwem Facebooka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat ustąpienia Adama Bodnara ze stanowiska Rzecznika Praw Obywatelskich, a także orzeczenia TK ws.. Feministka nie ma najlepszego zdania ws. przyszłości naszego kraju.

Bodnar skończył swą misję, Polska należy wreszcie do Piotrowicza, Przyłębskiej, Prezesa i – pomału – Rosji – rozpoczyna swój tekst Środa.

W dalszej części znana feministka twierdzi, że Rzeczpospolita stała się krajem, w którym istnieją “przejrzyste podziały” – na “obywateli PiS i drugi sort, który praw jest pozbawiony”. Twierdzi również, że takie kwestie, jak prawa człowieka oraz demokracja, są przedstawiane przez polityków rządowych, jako zagrożenia dla niepodległości.

-Razem z haniebnym wyrokiem TK zaczynamy być krajem barbarzyńskim zależnym od Rosji, no i coraz szybciej podporządkowanym standardom komunistycznych zasad panowania i podległości. Piotrowicz, Pawłowicz, Kurski – zachwyceni! – pisze w dalszej części.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij