Najnowsze wiadomości z kraju

Aberracja! Nowicka wyśmiewa działania rządu ws. dostaw szczepionek. “Widzimy ustawione smętne pudła”

Podczas poniedziałkowej konferencji na warszawskim Okęciu premier Mateusz Morawiecki poinformował m.in. o przywiezieniu do Polski kolejnych dawek szczepionki przeciwko koronawirusowi. Z całej sprawy zakpiła na Twitterze poseł Lewicy Wanda Nowicka.

– Dzisiaj przyjechało do Polski już 300 tys. dawek szczepionki i rozpoczynamy ich dystrybucję. Dzisiaj i jutro ruszą do ponad 250 szpitali – mówił podczas konferencji szef polskiego rządu.

Morawiecki przestrzegał przed trzecią falą pandemii. Premier  nie ukrywał radości z dostarczenia do Polski kolejnych partii szczepionek, które nazwał “dawkami nadziei”. Szef rząd przyznał również, iż wchodzimy obecnie w fazę rozwożenia szczepionek po szpitalach w całym kraju. Jak dodał premier, że całą operację uda się zrealizować w ciągu najbliższych miesięcy.

Konferencja prezesa Rady Ministrów wyraźnie nie spodobała się Wandzie Nowickiej. Poseł Lewicy zamieściła na Twitterze wpis, w którym zakpiła z działań rządu ws. szczepionek.

– Na lotnisku Okęcie widzimy ustawione smętnie pudła ze szczepionką. Premier kręci się po płycie, coś sobie pokazują, a szczepionki czekają. Nie wiadomo na co. Wygląda to, jakby nie bardzo wiedzieli co z nimi zrobić. A przecież od razu powinno się je przetransportować – czytamy we wpisie parlamentarzystki.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot. Wikimedia Commons

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij