Najnowsze wiadomości z kraju

94-latka nie chciała dać wnukowi pieniędzy. Babcia została pobita

Lubelscy policjanci zatrzymali 36-latka, który zażądał pieniędzy od swojej babci, a gdy 94-latka odmówiła, została przez niego pobita. Po wszystkim mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia.

Do domu 94-latki przyszedł jej wnuk i zażądał 300 złotych. Gdy kobieta odmówiła, 36-latek stał się agresywny. Wówczas położył rękę swojej babci na stole i zaczął w nią uderzać. W wyniku tego zdarzenia starsza kobieta doznała obrażeń.

Informacja o zachowaniu mężczyzny wpłynęła na policję. Lubelscy funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzeń i zatrzymali 36-latka, który po uderzeniu babci uciekł z jej domu. Policjanci ustalili, że mężczyzna był poszukiwany.

Wnuk 94-latki najpierw trafił do policyjnej celi, skąd został doprowadzony do prokuratury. Tam usłyszał zarzuty usiłowania rozboju i uszkodzenia ciała. Sąd zadecydował, że mężczyzna trafi do  tymczasowego aresztu na 3 miesiące. 36-latkowi grozi do 12 lat więzienia.

Źródło: stefczyk.info/na podst.tvp.info Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij