Najnowsze wiadomości ze świata

89-latka została zgwałcona przez narkomana. Seniorka podda się eutanazji

89-latka, która przeżyła prawdziwą traumę podda się w poniedziałek eutanazji. Starsza kobieta została zgwałcona przez 36-letniego narkomana, który usłyszał wyrok 8 lat więzienia.

Koszmar poruszającej się na co dzień na wózku inwalidzkim seniorki rozegrał się w lipcu br. Kobieta przebywała wówczas w ośrodku opieki społecznej Zonnestraal w Lint. Do jej pokoju wszedł 36-letni mężczyzna, będący pod wpływem alkoholu i kokainy, który zgwałcił swoją ofiarę.

W sądzie sprawca przekonywał, że niczego nie pamięta. Z kolei jego adwokat uważał, że gdyby 36-latek nie był pod wpływem narkotyków, to do zdarzenia by nie doszło. Sąd skazał go na 8 lat więzienia.

Jak dowiedział się dziennik „Het Laatste Nieuws” gwałt był dla 89-latki na tyle traumatyczny, że kobieta chce poddać się eutanazji. Złożyła w tej sprawie wniosek, który został zaakceptowany, a skrócenie jej życia ma nastąpić w poniedziałek 12 grudnia.

Prawnik seniorki zdradził, że wszystko, czego jego klientka teraz chce, to „pożegnać się z godnością”.

Źródło: stefczyk.info/na podst.PAP Autor: MS
Fot. pixabay
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

USA planują obłożyć sankcjami izraelskie wojsko

0 0

Polski manul walczy o finał w popularnym plebiscycie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij