Najnowsze wiadomości z kraju

81-latek z Podkarpacia przepędził dzieci z placu zabaw maczetą

81-letniemu mieszkańcowi Tarnobrzega nie podobało się, że grające w piłkę na placu zabaw dzieci hałasują. Przepędził je więc z użyciem maczety.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałkowe popołudnie na osiedlu Serbinów. Jak twierdzą świadkowie 81-latek wybiegł z mieszkania i groził grającym w piłkę nożną chłopcom trzymaną w rękach maczetą. Przerażeni młodzi piłkarze szybko uciekli. Całe zdarzenie widziała jedna z matek, która wezwała policję. Staruszek zaczął na nią krzyczeć i machać w jej stronę ostrzem, po czym schował maczetę do samochodu.

Policjanci zjawili się na miejscu po godz. osiemnastej. Aresztowali agresywnego seniora i upewnili się, że nikt nie został ranny. Zbadali go również alkomatem – okazało się, że był trzeźwy. Skonfiskowali także maczetę którą wymachiwał.

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Usłyszał już dwa zarzuty, Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu zabroniła mu również zbliżać do placu zabaw i kontaktować z pokrzywdzonymi chłopcami i matką. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij