Najnowsze wiadomości ze świata

67-latek z Alzheimerem pomylił samochód. Został pobity przez jego właścicieli

67-letni, cierpiący na Alzheimera mężczyzna próbował wsiąść do niewłaściwego samochodu. Został pobity przez jego właścicieli.

Zdarzenie miało miejsce w Houston w Teksasie. Florentino Hurtado, u którego dwa lata temu zdiagnozowano Alzheimera, wybrał się z żoną na zakupy do sklepu mięsnego. Jego żona poszła do sklepu, a on został w samochodzie. W pewnym momencie z niego wysiadł, podszedł do innego samochodu i pociągnął za jego klamkę. Drzwi były zamknięte, a nagranie z monitoringu pokazuje, że senior wyglądał na zdezorientowanego.

W tym momencie podeszło do niego dwóch czarnoskórych mężczyzn, Tayvon Lockridge i Deroderic Stephens. Później okazało się, że pojazd, do którego próbował wsiąść, należął do nich. Zaczęli go brutalnie bić i kopać, gdy upadł na ziemię. Następnie ukradli mu telefon komórkowy i odjechali, zostawiając go na ziemi.

Mężczyzna trafił do szpitala. Jego córka Jessica powiedziała telewizji ABC13, że miał złamaną kość policzkową, podbite oko, kilka ran wymagających szwów i wstrząs mózgu. Dodała, że w szpitalu miał moment jasności, ale teraz nie pamięta już, co go spotkało.

Policja szybko namierzyła i aresztowała napastników. Usłyszeli zarzut napadu na osobę po 65 roku życia, w zaostrzonych okolicznościach. Lockridge miał dotychczas czystą kartotekę, ale Stephens czeka obecnie na pięć innych procesów.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij